Sempozyum Alanına Ulaşım

Metro Hattı ile Ulaşım

 

İstanbul Anadolu yakasındaki Kadıköy – Kartal metrosunu kullanarak; Kozyatağı İstasyonu’nda inilir, Hal çıkışından çıkılır ve Kayışdağı caddesi istikametine doğru yürüyerek Acıbadem Üniversitesine ulaşılır. Eğitim ve öğretim dönemi içerisinde, hafta içinde metro durağı (Kozyatağı istasyonu Hal çıkışı önü) ile kampüs arasında hizmet veren ücretsiz servis kullanılarak üniversiteye ulaşılabilir.

Otobüs Hattı ile Ulaşım

 

Kadıköy rıhtımdan 19K, 19Y, 19V, 19S, 19T, 14A, Üsküdar’dan 11T, 320A otobüslerini kullanarak “Acıbadem Üniversitesi” durağında inip Acıbadem Üniversitesi’ne ulaşım kolayca sağlanmaktadır. Güncel bilgiler için http://www.iett.gov.tr internet sitesinden bilgi edinebilirsiniz.

Özel Araç ile Ulaşım

 

Maltepe – Kadıköy istikametinde D100  (E5) otoyolundan Hal-Ataşehir sapağından dönülür. Yan yoldan Hal yolu takip edilerek Kayışdağı Caddesi’ne sağa dönülür. 2 km. sonra Acıbadem Üniversitesi’ne varılır. 

Kadıköy – Maltepe istikametinde D100 (E5) otoyolundan Ümraniye-Ataşehir-Hal sapağından dönülür. 700 metre sonra Göztepe sapağını geçtikten sonra sağa Hal-Ataşehir yoluna dönülür. Işıklardan sola Hal yoluna dönülür. 400 metre sonra sağa doğru Kayışdağı Caddesi’ne girilir. 2 km. sonra Acıbadem Üniversitesi’ne varılır.

Adres:    Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi

      Kerem Aydınlar Kampüsü

      İçerenköy Mahallesi, Kayışdağı Cd. No:32

      Ataşehir/İstanbul 34752